Kolejne wysokie zwycięstwo Orłów w A klasie... Złotowo poległo w Ulnowie 5:1 !

Patrząc na wynik dzisiejszego meczu, strzelców i minuty, w których wpadały bramki, to było prawie jak tydzień temu. Prawie.

Ulnowianie lepiej rozpoczęli to spotkanie. Już w 8 minucie meczu, dzięki trafieniu Mariusza Wenderskiego prowadziliśmy, a Wędce podawał Maciek. Goście dążyli do wyrównania i w 19 minucie udało się im strzelić bramkę na 1:1. Do końca pierwszej połowy obie drużyny atakowały, choć patrząc na statystyki, to Orły miały więcej sytuacji na strzelenie bramki. Dopiero w doliczonym czasie do bramki Złotowian trafił Maciek Wilczak.

W drugiej połowie, podobnie jak w pierwszej, to Orły częściej były przy piłce i atakowały. Mimo wielu szans, bramki nie wpadały i groźba utraty gola, bo „niewykorzystane sytuacje…” stała się realna. Pod koniec meczu popis gry dał Paweł Klimek, który wprowadzony w 60 minucie zdążył się rozgrzać na boisku i w ciągu 10 ostatnich minut meczu strzelił aż 3 bramki.

Należy zaznaczyć, że od około 70 minuty meczu drużyna gości grała w dziesięciu, ponieważ groźnie wyglądającej kontuzji doznał zawodnik z nr 11. Z podejrzeniem złamania kości został odwieziony do szpitala przez ekipę karetki pogotowia. Cały mecz charakteryzował się wieloma groźnymi sytuacjami i mniej lub bardziej brutalnymi faulami, nad którymi nikt nie był w stanie zapanować. W obu drużynach z powodu kontuzji musiało boisko opuścić po dwóch zawodników.

Orły przed meczem ubrani byli w nowe dresy, ufundowane przez Pana Daniela Tyburskiego. Daniel – DZIĘKUJEMY!!!

Bramki dla Orła: Paweł Klimek (3), Mariusz Wenderski, Maciej Wilczak.