Komplet punktów w Kazanicach! UKS Orzeł Ulnowo wygrywa 4:1 !

Udając się na mecz do Kazanic, mieliśmy jeden cel: Zmazać porażkę z tamtego tygodnia i wrócić do Ulnowa z kompletem punktów.

Przez pierwsze dziesięć minut sytuacja na boisku wydawała się nieciekawa tak jak pogoda w Kazanicach. Mecz przebiegał w spokojnej atmosferze. Żadnej podbramkowej akcji. Miało się wrażenie, że obie drużyny dopiero rozgrzewają się do prawdziwego natarcia. I tak rzeczywiście było, ponieważ w 10 minucie po pięknym uderzeniu pierwszą bramkę dla Ulnowskiego Orła zdobył grający trener Radosław Połeć. Chwilę później do rzutu rożnego podchodzi Piotr Misiak i to On doskonałym "centrostrzałem" zdobywa piękną bramkę. Wygrywamy 2:0 i mogłoby się wydawać, że ten wynik zaczyna Nam wystarczyć ponieważ oddajemy inicjatywę naszym przeciwnikom. Zawodnicy Kazanic mieli sporo okazji żeby pokonać Naszego debiutującego bramkarza Tomasza Kressimona, lecz ten spisywał się bardzo dobrze. Niestety w 30 minucie spotkania pięknym strzałem popisał się zawodnik gospodarzy, piłka uderzyła w słupek i do piłki dopadł zawodnik Jordanu który w dobitce nie dał żadnych szans Naszemu bramkarzowi. Okazje do podwyższenia wyniku mieli jeszcze w tej połowie Klimek, Sikorski oraz Wilczak. Tylko Maćkowi udała się ta sztuka. W 45 minucie piękna akcja trójki zawodników Orła (Klimek, Misiak, Wilczak)  i mamy 3:1 za sprawą niezawodnego Maćka Wilczaka który po tym meczu ma już 20 bramek w tym sezonie.

Druga połowa spotkania to wyrównana gra obu zespołów. Gra głównie toczyła się w środku pola. Zawodnicy Kazanic, zdecydowanie chcieli wykorzystać warunki atmosferyczne i próbowali mocnych strzałów zza pola karnego. Na szczęście to Naszym zawodnikom udała się ta sztuka i Maciej Wilczak przypieczętował wynik spotkania. 4:1 ! W dobrych nastrojach wyjeżdżamy z Kazanic. Warto dodać, że jak zwykle nie zawiedli Nasi wspaniali kibice którzy bardzo licznie wstawili się do Kazanic. Dziękujemy Wam za to ! Niestety relacji zdjęciowej z tego meczu nie będzie, ponieważ zachorował Nasz najlepszy fotograf a zarazem sołtys Naszej miejscowości Maciej Dalkiewicz. Szybkiego powrotu do zdrowia!