Orzeł gromi...Kazanice rozbite w Ulnowie

Mecz z Jordanem Kazanice rozpoczął się nieco inaczej niż wszystkie pozostałe. Był wyrównany, a dotąd to rywale przeważali na początku spotkania. Wyrównana gra trwała jakieś 30 minut, gdy udało się nam strzelić bramkę za sprawą Piotra. Rozwiązany worek z bramkami zaowocował jeszcze dwoma golami do przerwy, a trafiali jeszcze Daniel i Kamil, nowy zawodnik w naszej drużynie.

Po przerwie nadal przeważaliśmy, czego dowodem była bramka Piotra, naszego dyżurnego strzelca rzutów wolnych. Dalszy festiwal bramkowy kontynuował Daniel, strzelając swoją drugą tego meczu bramkę. Przy wyniku 5:0 do głosu doszedł nasz strzelec wyborowy – Maciek. Piękne dwie bramki, w tym jedna po znakomitej akcji i podaniu Pawła, takie akcje będziemy jeszcze długo pamiętać. Naszego spokoju nie zakłóciła nawet bramka gości strzelona na 6:1. Wynik końcowy 7:1 mówi wiele, to była naprawdę udana niedziela w wykonaniu Ulnowian.

Bramki dla UKS „Orzeł” Ulnowo: Piotr Misiak (2), Daniel Sikorski (2), Maciej Wilczak (2), Kamil Zwierzyński