Orzeł wraca do walki!! Zwycięstwo z UKS Żak Jamielnik 2:0 !

Dzisiejszy mecz przede wszystkim miał być przywitaniem naszych nowych zawodników w drużynie. Dołączyli do nas dwaj bramkarze – Tomasz Kresimon oraz Karol Chodowiec. Serdecznie witamy nowych golkiperów i życzymy im samych sukcesów w grze.

Mecz z drużyną UKS Żak Jamielnik sędziował Pan Leszek Podliński, znany i uznawany za najlepszego wśród sędziów B-klasowych.

Przez początkowe 10 minut meczu to my częściej utrzymywaliśmy się przy piłce. Niestety z upływem czasu zmieniła się przede wszystkim pogoda, ponieważ zaczął padać deszcz. Wraz z nim gra wyrównała się i dla obu ekip stała się niezwykle ciężka. Nie brakowało niecelnych podań, groźnych wślizgów lub mniej albo bardziej zamierzonych fauli. Pierwszą połowę podsumować można bardzo delikatną przewagą zawodników Orła, za którą jednak nie szła przewaga bramkowa. Do przerwy było 0:0.

Druga połowa meczu rozpoczęła się podobnie do pierwszej, znów przejęliśmy inicjatywę ale tym razem bardzo skutecznie. W 50 minucie meczu po akcji w polu karnym gości Paweł stanął na wysokości zadania celnie uderzając na bramkę gości. Kolejne 30 minut meczu, to przełożenie wprost z pierwszej połowy – deszcz, nerwówka i mnóstwo straconych piłek po obu stronach boiska. Na kwadrans przed końcem meczu zaczęła pojawiać się przewaga Orła. W 80 minucie świetną piłkę otrzymał Mariusz, który nie zmarnował okazji i trafił swojego pierwszego gola dla naszej drużyny. Przed końcowym gwizdkiem mogliśmy podwyższyć wynik, dzięki uderzeniom Adriana lub Radka ale piłka za każdym razem minimalnie mijała bramkę.

Zawodnicy UKS „Orzeł” Ulnowo w tej rundzie występują w strojach ufundowanych przez Krzysztofa Michałkiewicza, prowadzącego firmę wykonującą usługi remontowo – budowlane.

Serdecznie dziękujemy naszym kibicom za doping i obecność na meczu mimo nie najlepszej pogody i padającego deszczu.

Bramki dla Orła: Paweł Klimek, Mariusz Wenderski.