Liga tuż tuż !! W ten weekend ostatni sprawdzian Orła... tym razem z Mszanowem.

Po wielu miesiącach oczekiwań, liga powraca! Już w ten weekend, swoje mecze rozegrają przeciwnicy Ulnowskiego Orła. Pierwsza kolejka rundy wiosennej to pauza dla kopaczy z Ulnowa. Rozegramy w sobotę swój ostatni sparing z zespołem A-klasowym Novoplastem Mszanowo. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 16.00 na boisku w Mszanowie.

Chcielibyśmy powrócić jeszcze do sparingu z zeszłego tygodnia:

22 marca rozegraliśmy kolejny sparing z reprezentantem A-klasy. Drużyna Czarnych Rudzienice, w odróżnieniu od naszych poprzednich przeciwników zajmuje 1 miejsce w swojej grupie i należy przyznać, że zajmuje je zasłużenie. Mecz rozegraliśmy u naszych przyjaciół z Szymbarka, ponieważ nasza murawa jeszcze nie nadaje się na rozegranie na niej spotkania.

Mecz rozpoczął się nie po naszej myśli, ponieważ już w 5 minucie meczu straciliśmy bramkę. Cała pierwsza połowa przebiegła pod wyraźne dyktando. Rywale wygrywali w każdym aspekcie gry, a przewaga klas była widoczna w grze. W 40 minucie meczu straciliśmy drugiego gola.

Druga połowa rozpoczęła się równie fatalnie jak pierwsza, była 55 minuta sparingu i przegrywaliśmy już trzema bramkami. Dopiero potem nasi zawodnicy zaczęli powoli zyskiwać pole gry. Rozgrywka naszej drużyny wyglądała bardziej składnie i z rozmysłem. Mimo kilku szans niestety nie udało się strzelić bramki kontaktowej. Szkoda, ponieważ zasłużyliśmy na choćby jednego gola. Na pięć minut przed końcem meczu przy zamieszaniu po wybiciu rzutu rożnego Czarni strzelili czwartą bramkę.

Czarni Rudzienice postawili poprzeczkę nie do przeskoczenia. U nas druga połowa wyglądała znacznie lepiej niż pierwsza, niestety było to za mało, by uznać ten sparing jako udany.

Zdjęcia z rozegranego sparingu: http://www.ulnowo.eu/wordpress/sparing-2015-03-22-czarni-rudzienice .