Wracamy!! Sprawozdanie z zimowych sparingów UKS "Orła" Ulnowo..

Witamy!

Wracamy po długiej przerwie. Do ligi pozostały dwa tygodnie, jak radził sobie w okresie przygotowawczym Ulnowski Orzeł?

Otóż, zaczeliśmy treningi już w styczniu. Były to treningi biegowe oraz ogólnosprawnościowe. Okres przygotowawczy był bardzo pracowity. Trener Radosław Połeć zadbał o ciężkie treningi na które bardzo licznie przybywali zawodnicy Ulnowa, ale nie tylko Oni. Mamy także sporo zmian kadrowych (o tym w artykule w późniejszym czasie).

W sobotę 7 lutego na boisku w Ulnowie rozegraliśmy swój pierwszy sparing. Mecz z drużyną juniorów Unii Susz w systemie 3 x 30 minut zakończył się wynikiem 5:1 dla nas. Strzelcami bramek dla Orła byli: Misiak (2), Wenderski (nowy zawodnik), Balicki oraz bramka samobójcza.

W niedzielę 22 lutego rozegraliśmy drugi sparing, będący sprawdzianem przed zbliżającą się letnią rundą rozgrywek piłkarskiej B-klasy. Udaliśmy się do Szymbarka, na mecz z GKSem. W naszej drużynie oprócz dobrze znanego składu zagrali: po raz drugi Mariusz Wenderski oraz debiutant Artur Zastawny. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla Orła. Bramki dla UKS „Orzeł”: Maciej Wilczak (2), Piotr Misiak, Paweł Klimek, Mariusz Wenderski

Kolejnym sparingiem była gierka wewnętrzna zawodników Orła z której relacje znajdziecie pod adresem: http://www.ulnowo.eu/wordpress/sparing-2015-03-01-orzel-orzel

14 marca rozegraliśmy kolejny mecz sparingowy, tym razem z Olimpią Kisielice, która na co dzień rozgrywa mecze w piłkarskiej A-klasie. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla UKS “Orzeł” Ulnowo.

Bramki dla Orła: Paweł Klimek, Maciej Wilczak, Paweł Balicki, bramka samobójcza

Dzień później rozegraliśmy sparing z drużyną GKS II Wikielec występującą także w A klasie. Po zaciętym meczu oraz emocjach do ostatniego gwizdka, przegrywamy ten mecz 3:4.

Bramki dla Orła: Adrian Karolewski, Maciej Wilczak (2).

W najbliższą niedzielę zawodnicy Orła zagrają przedostatni sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Przeciwnikiem Ulnowa będą zawodnicy Czarnych Rudziennic którzy na co dzień występują w rozgrywkach A-klasy.

Sezon już tuż tuż !! Obserwujcie nas oraz kibicujcie ! Pozdrowienia!