Vice leader z Ulnowa dopisuje sobie kolejne 3 punkty.. zwycięstwo w Smykowie!

Dzisiejszego dnia drużyna z Ulnowa zawitała do Smykowa aby podjąć tamtejszą Mewę. Zawodnicy Orła zdawali sobie sprawę, że to będzie trudny mecz i tak było... Na początku spotkania to Mewa postawiła twarde warunki nie pozwalając na wiele zawodnikom Orła. Pierwszą doskonałą sytuacje dzisiejszego spotkania miał Paweł Klimek który w sytuacji sam na sam chybił minimalnie obok bramki. Ta sytuacja dała Orłom wiatru w żagle i w następnej akcji ładnym strzałem w długi rok pokonał bramkarza gości Maciej Wilczak. Sytuacji było jeszcze wiele w tej części meczu lecz niestety po raz kolejny mylił się Paweł który w tym spotkaniu popisał się nieskutecznością. Do przerwy 1:0 dla Ulnowiaków. W przerwie mocne słowa trenera i zaczynamy drugą połowę.

Druga połowa to zupełny inny obraz gry. To drużyna z Ulnowa była dominująca. Rzut wolny z 18 metrów, do piłki staje Daniel Sikorski i sprytnym strzałem pokonuje golkipera gospodarzy. Kolejne akcje, sytuacje lecz znowu chybiają zawodnicy Orła Ulnowo. W końcu sprawę w swoje ręce bierze Piotr Misiak który piękny drybling kończy bramką. Chwilę później kolejną bramkę zdobywa dziś Maciej Wilczak. Mecz kończymy wynikiem 4:0 i kolejne 3 punkty jadą do Ulnowa!

Nasz sąsiad z tabeli i zza miedzy ITR Jeziorak Iława przegrywa u siebie z Liderem Złotowo 1:2 i tym samym Orzeł Ulnowo wskakuję na fotel Vice leadera!