Sobota godzina 13:30! Wszyscy do Ulnowa... derby powiatu Iławskiego: Orzeł podejmie Szymbark!

Dnia 8 listopada o godzinie 13:30 odbędzie się mecz o Mistrzostwo klasy B grupy 4 w Ulnowie, w którym zmierzą się drużyna gospodarzy UKS Orzeł Ulnowo oraz przyjezdni GKS Szymbark. W naszej grupie występują 3 drużyny z powiatu Iławskiego: My (czyt. UKS Orzeł Ulnowo)  , GKS Szymbark oraz ITR Jeziorak Iława. W tej rundzie odbyły się już dwa mecze derbowe w których ITR Jeziorak Iława pokonał zespół z Szymbarka 1:0, oraz remisowy mecz w Iławie, ITR vs Orzeł. W sobotnie południe będą to trzecie derby i ostatnie już w tej rundzie. W oficjalnych meczach bilans pojedynków wypada na korzyść Orła, na dwa mecze dwa zwycięstwa. Obecnie znajdujemy się na drugim miejscu w tabeli z dorobkiem 22 punktów, nasz sobotni przeciwnik plasuje się na miejscu ostatnim z dorobkiem zaledwie 5 punktów.

Mogłoby się zdawać, że to będzie łatwy mecz dla Orła, lecz niestety DERBY rządzą się swoimi prawami. I na pewno ten mecz będzie emocjonujący.

Dlatego też nie może zabraknąć WAS! KIBICE!! POMÓŻCIE NAM W DERBACH !!!

WSZYSCY DO ULNOWA! 13:30 SOBOTA